Telefon Cat

Jeżeli chcemy telefon do zadań specjalnych – wytrzymały, wodoodporny i faktycznie nie pękający po upadku to warto poczytać o serii Cat. Cat Telefon to genialne rozwiązanie dla osób, które potrzebują telefonu przede wszystkim do pracy, a robienie zdjęć, czy słuchanie muzyki nie jest dla nich najważniejsze.


Oczywiście telefony w kwocie ponad 1500 zł, takie własnie jak Cat mają naprawdę niezłe parametry – nawet audio i video – jednakże to nie ta tym miał się skupić ich producent. Najważniejsza przy użytkowaniu takiego telefonu jest pewność, że wytrzyma on różnego rodzaju zagrożenia co do jego działania w otoczeniu codziennym użytkownika. Praca na budowie, praca ogrodnicza, czy też praca w warsztacie samochodowym to miejsca, w których Cat Telefon odnajdzie się najszybciej i najlepiej.

Jak wygląda Telefon Cat?


Obudowa telefonu nie należy do najbardziej stylowych i nie powala na kolana, ale jest klasyczna, estetyczna i dobrze leży w ręku – dzięki gumowanej powłoce mamy pewność, że nawet przy mokrych rękach nasz chwyt będzie pewny. Telefony Cat mogą mieć obudowę również aluminiową – wszystko zależy od modelu, jaki sobie wybierzemy.
Zaślepki, które założone są na telefon stworzone są z tworzywa sztucznego, które świetnie się otwiera i zamyka, przez co odpada nam problem mozolnego grzebania przy telefonie za każdym razem, kiedy potrzebujemy na przykład włożyć w niego kartę SD.
Przyciski na ramie telefonu wykonane są w sposób przyjazny dla użytkownika – nie działają wolno i opornie, a cicho, lekko i przyjemnie klikając.


Telefon Cat sporo waży, ale wynika to z jego właściwości wytrzymałościowych – producent gwarantuje, że nic nie stanie się modelowi zrzuconemu nawet z wysokości 1,8m i tak faktycznie jest. Obudowa chroniąca ekran doskonale się sprawdza.
Oprogramowanie telefonów Cat to Android, który świetnie radzi sobie z kompatybilnością ze sprzętem – ciekawą opcją są komunikaty, które wyświetlają się jeśli nie domkniemy którejś z zaślepek na ramie telefonu. Telefony Cat umozliwiają swobodne korzystanie z nich nawet w rękawiczkach, co w warunkach pracy fizycznej jest zwykle nieuniknione.


Niekwestionowaną zaletą tych telefonów są baterie, których pojemność może zawstydzić nawet najlepsze w tej chwili telefony na rynku. Dobra pojemność baterii w połączeniu ze świetną rozdzielczością sprawia, że ten telefon jest naprawdę godny uwagi – a dla pracowników fizycznych można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że jest wręcz idealny. Za taką ceną nie dostaniemy lepszej propozycji. Zbliżoną – może, ale na pewno nie lepszą.

Redakcja BlueMobility

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *