Jakie etui do telefonu na prezent?

Jeśli szukasz pomysłu na niedrogi upominek dla bliskiej osoby, ciekawym wyborem może być indywidualnie zaprojektowane etui na telefon. Wystarczy sprawdzić, z jakiego modelu telefonu korzysta taka osoba, a następnie odwiedzić serwis internetowy caseroom.pl i przy pomocy kreatora zaprojektować oryginalny pokrowiec z dedykacją. Projektowanie etui jest bardzo proste i nawet jeśli nie znasz się na grafice, z łatwością sobie z tym poradzisz.

Zalety etui sylikonowych

Klasyczne etui wykonane z elastycznych materiałów syntetycznych o właściwościach sylikonu to wciąż jedne z najpopularniejszych kategorii pokrowców dostępnych na współczesnym rynku akcesoriów GSM. Ich największym atutem, poza niską ceną, jest duża trwałość, łatwość montażu, elastyczność i wynikające z niej amortyzujące właściwości, które minimalizują ryzyko przypadkowego uszkodzenia telefonu, gdy ten przez nieuwagę wyślizgnie się nam z dłoni. Zaletą sylikonowych pokrowców oferowanych przez serwis caseroom.pl jest również ich unikalny charakter. Kreator zapewnia możliwość samodzielnego zaprojektowania etui z dostępnych w systemie grafik lub własnych fotografii. Zaimportowane zdjęcie można przycinać i obracać, a następnie system automatycznie wyskaluje je do wymiarów konkretnego modelu etui. Nadruki są bardzo szczegółowe i mogą być bardzo barwne. Dodatkowo można uzupełnić je okolicznościowym napisem lub jakiegoś rodzaju dedykacją.

Etui ze zdjęcia

Jedną z najciekawszych opcji dla osób, które szukają oryginalnego pomysłu na prezent, jest możliwość przygotowania niepowtarzalnego etui na telefon z wybranego przez siebie zdjęcia. Dostępny z serwisu caseroom.pl kreator etui pozwala wgrać samodzielnie wykonane zdjęcie lub kilka zdjęć i rozmieścić je w wybranych punktach projektowanego pokrowca. W ten sposób można przygotować niepowtarzalny pokrowiec na telefon, którego powierzchnia będzie zdobiona pamiątkowymi zdjęciami. Do przygotowania takiego nadruku można wybrać fotografie bliskich osób czy zdjęcia z wakacji. W tym zakresie użytkownik ma pełną dowolność. Co ważne, na projektowanym etui można umieścić również krótką notkę. Mamy możliwość wyboru zarówno typu czcionki, jak i jej koloru czy rozmiaru.

Samodzielnie zaprojektowane etui na telefon to niezwykle oryginalny, a przy tym przydatny prezent, który powinien spodobać się każdej miłośniczce/miłośnikowi kolorowych kejsów. Dzięki możliwości nadrukowania na powierzchni etui do telefonu wybranych przez siebie fotografii będzie to prezent niezwykle spersonalizowany, którego sentymentalną wartość doceni wiele osób.

Redakcja BlueMobility

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.