Strona główna
Smartfon
Tutaj jesteś
Smartfon kluby ekstraklasy

Które kluby z Ekstraklasy posiadają aplikacje mobilne?

Data publikacji 25 stycznia, 2022

Rozwój technologii i coraz większa popularność aplikacji ze Sklepu Play i App Store sprawiają, że fani piłki nożnej mogą ściągnąć na swój telefon liczne aplikacje związane z ich pasją. Wielu fanów piłki korzysta z aplikacji ze statystykami i wynikami piłkarskimi, z gier piłkarskich (jak np. Fantasy Football) lub z aplikacji bukmacherów. W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się też na ściągnięcie aplikacji swojego ulubionego klubu. Sprawdźmy zatem, Które kluby z Ekstraklasy posiadają aplikacje mobilne i czym się one charakteryzują.

Wisła Kraków – aplikacja dla fanów Białej Gwiazdy 

Od pewnego czasu fani „Białej Gwiazdy” mogą jeszcze dokładniej śledzić za wydarzeniami dotyczącymi klubu. Nowa aplikacja Wisły Kraków to swego rodzaju agregator informacji, ciekawostek o Wiśle Kraków, zebranych na różnych portalach społecznościowych, na których znajduje się portal klubu. W aplikacji można również sprawdzić obecną tabelę rozgrywek, dowiedzieć się, jakie były wyniki ostatniej kolejki oraz zobaczyć, jaki będzie skład drużyny w przyszły mecz. Bardzo ważnym elementem aplikacji jest także dostęp do bardzo rozbudowanej galerii zdjęć i wideo z każdego meczu. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość dodania naklejek z aplikacji do swoich zdjęć. 

Śląsk Wrocław – aplikacja mobilna

Bardzo dużą atrakcją dla kibiców jest też aplikacja mobilna Śląska Wrocław. Fani z Dolnego Śląska mogą korzystać ze świetnie skonstruowanej i bardzo intuicyjnej aplikacji. Na stronie głównej dostępne są najważniejsze wiadomości z życia klubu. W kolejnych sekcjach można znaleźć terminarz rozgrywek, tabelę, wyniki ostatnich meczów, statystyki i analizy oraz w przypadku meczów na żywo, również dostęp do relacji. Bardzo dużą zaletą aplikacji Śląska Wrocław jest również to, że kiedy użytkownik chce obejrzeć nagranie przygotowane przez Śląsk TV, nie musi przenosić się na YouTube, tylko może to zrobić z poziomu aplikacji.

Pogoń Szczecin – aplikacja mobilna drużyny z Pomorza

Swoją dedykowaną aplikację posiada także Pogoń Szczecin. Poza standardowymi funkcjonalnościami jak m.in. aktualności, multimedia (filmy i zdjęcia), informacje o klubie, w aplikacji istnieje również możliwość wsparcia klubu finansowo. W aplikacji można zdobywać specjalne punkty dzięki robieniu zakupów w sklepach partnerskich lub online. Część wartości każdego takiego zakupu będzie wspierać Pogoń Szczecin. W aplikacji znajdują się też bardzo przejrzysto przedstawione nowości o klubie, dlatego połączenie funkcji informacyjnej z możliwością wsparcia to naprawdę interesujące połączenie.

Lech Poznań – z czego mogą korzystać fani Kolejorza?

Aplikacją, która naprawdę zyskuje uznanie w oczach fanów, zdecydowanie można nazwać aplikację Lecha Poznań. Na ogromne słowa pochwały zasługuje design i grafiki wykorzystane do stworzenia aplikacji. Plusem jest także szybkość działania. W panelu aplikacji dostępne są też ciekawe materiały wideo przygotowane przez Lech TV, które można oglądać bez przechodzenia na kanał YouTube. Kibice otrzymują również dostęp do bardzo dużej galerii ze zdjęciami oraz wiele artykułów o aktualnej sytuacji w klubie. Do kupna biletów na mecz konieczna jest jednak instalacja jeszcze jednej aplikacji, czyli Lech Bilety.

Legia Warszawa – aplikacja mobilna Wojskowych

Nieco mniej dopracowana, jednak również bardzo ciekawa jest aplikacja mobilna Legii Warszawa. Co prawda w samej aplikacji nie znajduje się zbyt wiele dostępnych opcji, jednak jest bezpośrednie przekierowanie do mobilnej strony internetowej Legii, na której można znaleźć wszystko, czego potrzebują kibice. Z kolei w aplikacji można sprawdzić terminarz meczów Legii ostatnie wyniki drużyny Wojskowych i nowości. Trzeba jednak przyznać, że na dany moment znacznie lepiej korzystać z mobilnej strony Legii.

Jak zmienić język klawiatury?

Redakcja BlueMobility

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?